


1 / 75
Kijk vanuit je hut direct uit over de haven van Göteborg door de functionele patrijspoorten die open kunnen.
Beleef een unieke overnachting aan boord van een gerestaureerde driemaster uit 1907, met hutten in maritieme stijl en houten lambrisering.
Het hotel werkt zonder receptie, dus je regelt het inchecken eenvoudig via de telefoon of de intercom.
Vanaf de aanlegplaats van het schip loop je in slechts 5 minuten naar het centraal station van Göteborg en het winkelcentrum Nordstan.
De hutten hebben schuine vloeren en een compacte indeling die past bij het historische ontwerp van dit zeilschip uit 1907.
Barken Viking is een 3-sterrenhotel gevestigd op een authentiek zeilschip uit 1907 in Göteborg. Het hotel ligt aan de waterkant, biedt uitzicht op de haven en bevindt zich op minder dan 5 minuten lopen van winkelcentrum Nordstan en het centraal station van Göteborg. Het hotel beschikt over een restaurant met uitzicht op de haven en terrassen, evenals een museum aan boord dat de geschiedenis van het schip belicht. De hotelkamers hebben een maritiem thema met houten lambrisering en originele maritieme kunst. Het hotel heeft een beoordelingsscore van 7,2 op basis van meer dan 3.500 beoordelingen, waarbij gasten de sfeer, de locatie en de algehele ervaring positief benadrukken.
Een uniek maritiem verblijf voor stedentrippers.
Dit historische schip biedt een onconventioneel toevluchtsoord voor sightseers die op zoek zijn naar een centrale uitvalsbasis in Göteborg. De accommodatie ligt aan Lilla Bommen, op korte loopafstand van het operagebouw, terwijl de unieke maritieme sfeer zorgt voor een bijzondere, zij het eenvoudige, omgeving. Een heerlijk ontbijtbuffet is een vast hoogtepunt in de ochtend, en gasten die op zoek zijn naar extra ruimte kunnen informeren naar de beschikbaarheid van grotere hutten voor een meer ontspannen verblijf.
Sommige gasten noemden: inchecken op afstand, versleten matrassen, beperkte gemeenschappelijke faciliteiten.
Afstand tot Barken Viking
Gothenburg Central:0.6 km
Göteborg:0.8 km
Ullevi:1.5 km
Gothenburg Museum Of Art:2 km
Alvsborg Fortress:8.1 km
Gothenburg Landvetter Airport:19.9 km
Nee, Barken Viking heeft geen zwembad.
Ja, Barken Viking hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Barken Viking heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Barken Viking inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Barken Viking bevindt zich op Lilla Bommens torg 10, Gothenburg, 41104, Göteborg, Zweden.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.