


1 / 73
Je wandelt in slechts 9 minuten naar de historische kathedraal van Maringá en de omliggende winkels in het centrum.
Geniet van de krachtige waterdruk en de constante temperatuurregeling in de privébadkamer.
De parkeerplaats voor gasten bevindt zich op een extern terrein aan de overkant van de straat en vereist tussenkomst van het personeel om het hek te openen bij elke in- of uitrit.
Maak gebruik van de verplichte toegang met keycards voor de liften en de kamers, zodat je tijdens je verblijf verzekerd bent van een veilige omgeving.
Je kunt bij de 24-uurs receptie terecht voor hulp van een professioneel en behulpzaam team.
Verblijf in moderne, goed onderhouden kamers die zijn voorzien van airconditioning, flatscreen-tv's en een toegewezen werkplek.
In de kamers zijn geen washandjes of shampoo aanwezig en er is geen bestek beschikbaar voor roomservice.
Hotel Avalon is een 3-sterrenhotel in het centrum van Maringá. Het ligt op 9 tot 13 minuten lopen van de kathedraal van Maringá. Het hotel biedt een fitnesscentrum, conferentiefaciliteiten en geluiddichte kamers met airconditioning en beveiligde toegang via een keycard. Gasten kunnen tevens gebruikmaken van een snelle in- en uitcheckservice. Het hotel heeft een beoordelingsscore van 7,8 op basis van meer dan 5.000 beoordelingen, waarbij de locatie, de netheid en het kamercomfort positief worden benadrukt door gasten.
Dit hotel biedt een voordelig en toch bevredigend verblijf, ideaal voor budgetreizigers en sightseers die op zoek zijn naar een levendige stedelijke uitvalsbasis. De uitstekende locatie in het hart van Maringá biedt gemakkelijke toegang tot het stadscentrum, winkels en lokale bezienswaardigheden zoals de kathedraal. Het verfrissende zwembad is een hoogtepunt onder de faciliteiten, perfect om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. Gasten prijzen consequent het vriendelijke en attente personeel en het over het algemeen bevredigende ontbijt, dat een goede selectie aan gebak, fruit en brood omvat. Voor een rustigere ervaring kunt u overwegen een kamer met uitzicht op de tuin aan te vragen.
Rua Joubert de Carvalho, 817, 87013-200, Maringá, Brazilië
Rua Joubert de Carvalho, 817, 87013-200, Maringá, Brazilië
Nee, Hotel Avalon heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Avalon zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Avalon heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Hotel Avalon inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Avalon bevindt zich op Rua Joubert de Carvalho, 817, 87013-200, Maringá, Brazilië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.