


1 / 63
Ervaar de ruime Stag Suite, een kamer op de begane grond met een kingsize bed, een woonkamer met luxe stoelen en een eigen ingang.
Doe mee aan diverse buitenactiviteiten zoals skiën in Lecht Ski Centre, wandelen, fietsen en paardrijden. Alles is gemakkelijk bereikbaar vanuit het pension.
Neem je harige vrienden mee naar dit huisdiervriendelijke pension, dat een speciaal hondenpakket op je kamer aanbiedt, inclusief traktaties en voerbakken.
Begin aan een whisky-avontuur met gemakkelijke toegang tot de Speyside Whisky Trail, inclusief de nabijgelegen Glenlivet Distillery en het Whisky Castle, dat meer dan 500 malt whisky's aanbiedt.
Geniet van een heerlijk ontbijt met versgebakken huisgemaakt brood van Steve, diverse warme gerechten en opties voor vegetarische, veganistische en glutenvrije diëten.
Verken de prachtige landschappen van Cairngorms National Park. Het pension ligt ideaal in Tomintoul, bekend als het hoogstgelegen dorp in de Highlands.
Geniet van uitzonderlijke mogelijkheden om sterren te kijken in Tomintoul, onderdeel van het Cairngorms Dark Sky Park, erkend als een van de donkerste en meest noordelijke Dark Sky Parken ter wereld.
Afstand tot Argyle Guest House
Scalan Seminary:7.7 km
The Glenlivet Distillery:10.6 km
Drumin Castle:11.8 km
Broomhill:17.7 km
Ballindalloch Castle:17.9 km
Ballindalloch:18 km
Cardhu Distillery:24.5 km
Auchindoun Castle:26 km
Clock Tower:26.3 km
Balvenie Castle:27.2 km
Macallan Distillery:28.1 km
Inverness Airport:51.8 km
Nee, Argyle Guest House heeft geen zwembad.
Ja, Argyle Guest House hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Argyle Guest House heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Argyle Guest House bevindt zich op 7 Main Street, Tomintoul, AB379EX, Ballindalloch, Verenigd Koninkrijk.
In de buurt van Argyle Guest House liggen de volgende populaire attracties: Glenfiddich Distillery, Braemar Gathering, Cairngorms National Park, Landmark Park, Glenmore Forest Park Visitor Centre, Aviemore Train Station, Culloden Battlefield.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.