- Parkeren
- Huisdieren toegestaan
- Restaurant
Schuif aan in het Italiaanse restaurant van het hotel, waar je geniet van een gezellige open haard en een seizoensgebonden terras voor maaltijden in de buitenlucht.
Proef de historische sfeer van dit pand uit 1721, waar in bepaalde kamers nog de originele houten balken en schuine plafonds te vinden zijn.
Parkeermogelijkheden zijn in de directe omgeving beperkt en voor parkeren op straat gelden tijdsbeperkingen.
Je loopt in 13 minuten naar het Archäologisches Freilichtmuseum of je verkent de nabijgelegen wandelpaden langs de Hermannsweg.
Sommige kamers hebben een laag doucheplafond, wat voor langere gasten wat krap kan zijn.
Het restaurant van het hotel hanteert beperkte openingstijden en is gesloten op maandag, dinsdag en woensdag.
Hauptstraße 43, 33813, Oerlinghausen, Duitsland
Dicht bij lokale culturele bezienswaardigheden
Je loopt in 13 minuten naar het Archäologisches Freilichtmuseum of je verkent de nabijgelegen wandelpaden langs de Hermannsweg.
Hauptstraße 43, 33813, Oerlinghausen, Duitsland
Nee, Altes Gasthaus Nagel heeft geen zwembad.
Ja, Altes Gasthaus Nagel hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Altes Gasthaus Nagel heeft Parkeren voor gasten.
Altes Gasthaus Nagel bevindt zich op Hauptstraße 43, 33813, Oerlinghausen, Duitsland.
In de buurt van Altes Gasthaus Nagel liggen de volgende populaire attracties: Externsteine, Naturpark Teutoburger Wald, Wewelsburg, Preußen Museum Nordrhein-Westfalen, Hauptbahnhof Gütersloh, Schloß Neuhaus, Hauptbahnhof Bielefeld, Bauernhausmuseum.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.