


1 / 21
Dompel je onder in de schilderachtige Carnia Dolomieten, met een rustige berghut-sfeer op 1.200 meter hoogte in Sauris.
Kom tot rust in de spa met sensorische douches, een Turks bad en Finse en Bio sauna's, allemaal met panoramisch uitzicht op het Bivera-bergmassief.
Proef authentieke regionale gerechten zoals Gnocchetti di Sauris met gedroogde ham en Kümmellikeur, bereid met verse, lokaal geproduceerde ingrediënten.
Neem je geliefde huisdieren mee, want het hotel verwelkomt viervoeters van harte, wat zorgt voor een comfortabel verblijf voor het hele gezin.
Ontdek de vredige sfeer van Lateis, een rustig gehucht binnen Sauris, en vind hier een ideaal startpunt voor mooie wandelroutes.
Afstand tot Albergo Riglarhaus
Sauris:5.2 km
Trieste – Friuli Venezia Giulia Airport:89.5 km
Nee, Albergo Riglarhaus heeft geen zwembad.
Ja, Albergo Riglarhaus hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Albergo Riglarhaus heeft Parkeren voor gasten.
Albergo Riglarhaus bevindt zich op Frazione Lateis, 3, 33020, Sauris, Italië.
In de buurt van Albergo Riglarhaus liggen de volgende populaire attracties: Lago di Dobbiaco, Lago di Misurina, Nassfeld, Sextner Dolomiten, Tre cime di Lavaredo, Tofana, San Candido in Festa, Parco Naturale delle Dolomiti d'Ampezzo.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.