


1 / 37
Ervaar rustieke charme met openlucht badkamers die in de rotsen van de heuvel zijn gebouwd, wat een bijzondere verbinding met de natuurlijke omgeving biedt.
Ontspan en kom helemaal tot rust met de aanwezige voorzieningen, waaronder een sauna, een spa- en wellnesscentrum en massageservices.
Doe mee aan diverse activiteiten zoals kajakken, kanoën, wandelen en snorkelen, met georganiseerde rondleidingen naar lokale attracties zoals de mangroven en warmwaterbronnen.
Je bereikt deze afgelegen jungle-oase per boot, waarbij het hotel vervoer aanbiedt of je kunt gebruikmaken van een collectieve bootdienst vanuit Rio Dulce.
Ontspan op het exclusieve strandgedeelte van het hotel, dat directe toegang biedt tot het rustige water van de Rio Dulce.
Geniet van heerlijke, biologische maaltijden en creatieve cocktails, inclusief familiediners met vegetarische opties, wat een gezellige sfeer creëert onder de gasten.
Afstand tot Palmeras del Río HOTEL
Livingston:6.1 km
Suspension Bridge:7.1 km
Seven Altars:8.2 km
Philip S. W. Goldson International Airport:202.3 km
Nee, Palmeras del Río HOTEL heeft geen zwembad.
Nee, bij Palmeras del Río HOTEL zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Palmeras del Río HOTEL heeft Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Palmeras del Río HOTEL bevindt zich op La Pintada, Rio Dulce, 018002, Livingston, Guatemala.
In de buurt van Palmeras del Río HOTEL liggen de volgende populaire attracties: Puerto Barrios Airport.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.