


1 / 11
Het hostel is gunstig gelegen nabij een U-Bahn station, waardoor je snel toegang hebt tot het centraal station en het stadscentrum.
Het hostel gebruikt een digitaal sleutelsysteem voor toegang tot de kamers, wat de veiligheid verhoogt en de zorgen over het verliezen van een fysieke sleutel wegneemt.
Het hostel heeft een bar met goedkope drankjes, waaronder een welkomstdrankje voor slechts één euro.
Gasten vermelden herhaaldelijk de bereidheid van het personeel om te helpen met routebeschrijvingen, aanbevelingen en eventuele problemen die zich voordoen.
Bewaar je spullen veilig en zeker in de beschikbare kluisjes van het hostel.
Je kunt je bagage voor het inchecken of na het uitchecken opslaan, zodat je de stad vrij kunt verkennen.
Het hostel biedt een keuken met voldoende keukengerei en apparatuur, zodat je zelf je maaltijden kunt bereiden.
Afstand tot Alex 30
Stuttgart:0.8 km
Manfred Rommel Luchthaven Stuttgart:9.6 km
Nee, Alex 30 heeft geen zwembad.
Nee, bij Alex 30 zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Alex 30 heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Alex 30 inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Alex 30 bevindt zich op Alexanderstr. 30, 70184, Stuttgart, Duitsland.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.