


1 / 4
Je komt tot rust in de prachtige tuin van het hotel, die een vredige buitenruimte biedt om te ontspannen tijdens je reis.
Je ervaart een charmante, rustieke sfeer in dit landelijke pension, gelegen in de natuurlijke omgeving van Olave, en biedt een rustig toevluchtsoord.
Je geniet van geselecteerde kamers met een eigen balkon, die een buitenruimte bieden om van de omgeving en de frisse lucht te genieten.
Ontdek de bezienswaardigheden van Pamplona, op slechts 11-12 km afstand, waaronder de kathedraal van Pamplona, Plaza del Castillo en het Baluarte Congress Centre.
Je profiteert van een zeer grote parkeerplaats, speciaal ontworpen voor talloze vrachtwagens, ideaal voor reizigers die lange afstanden afleggen.
Je geniet van een continue maaltijdservice, zodat je ook buiten de gebruikelijke uren kunt dineren. Dit is perfect voor late aankomsten of vroege vertrekken.
Je proeft authentieke Navarrese gerechten met een menu vol lokale specialiteiten, beschikbaar voor lunch, diner, brunch en high tea in een ruime, van airconditioning voorziene omgeving.
Je communiceert gemakkelijk, want het receptiepersoneel spreekt vloeiend Engels, Spaans en Frans. Zo ben je verzekerd van duidelijke hulp voor diverse gasten.
Afstand tot Hostal Lorentxo
Olave:0.5 km
Cathedral Of Pamplona:8.3 km
Pamplona Train Station:8.5 km
Navarre Museum:8.5 km
Bullring Of Pamplona:8.6 km
El Sadar Stadium:10.6 km
Airport Of Pamplona - Noáin:13.7 km
Nee, Hostal Lorentxo heeft geen zwembad.
Nee, bij Hostal Lorentxo zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hostal Lorentxo heeft Parkeren voor gasten.
Hostal Lorentxo bevindt zich op Carretera Pamplona, Carr. Irún, Km 12, 31799, Olave, Spanje.
In de buurt van Hostal Lorentxo liggen de volgende populaire attracties: Ayuntamiento de Pamplona, Azpilagaña, Aeropuerto de Pamplona, Castillo o Palacio Real de Olite, Catedral de Santa María de Pamplona, Museo de Roncesvalles, Selva de Irati, Landarbaso.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.