- Gratis wifi
- Keuken / Kitchenette
- Tv / entertainment



1 / 21
Kom tot rust in lichte interieurs met houten vloeren, moderne meubels en stucplafonds, wat zorgt voor een aangename en stijlvolle sfeer.
Ontspan buiten in geselecteerde accommodaties die een privébalkon of -terras hebben.
Geniet van een avond vol plezier en zang met medereizigers in de speciale karaokekamers van het appartement.
Verken de bezienswaardigheden van Leipzig gemakkelijk, want de appartementen liggen centraal, op slechts 350 meter van de dierentuin van Leipzig en 600 meter van het Museum in der Runden Ecke.
Ervaar het comfort van een volledig uitgerust appartement, ideaal voor langere verblijven, en geniet van een mix van onafhankelijkheid en gemak in Leipzig.
Bereid je eigen maaltijden gemakkelijk in de keuken van het appartement, compleet met een koelkast, oven en koffie- en theefaciliteiten.
Profiteer van het gemak van meertalig personeel, dat zorgt voor duidelijke communicatie en assistentie tijdens je verblijf.
Centrale locatie in Leipzig
Verken de bezienswaardigheden van Leipzig gemakkelijk, want de appartementen liggen centraal, op slechts 350 meter van de dierentuin van Leipzig en 600 meter van het Museum in der Runden Ecke.
Geen locatiegegevens beschikbaar
Nee, Kokon Apartments heeft geen zwembad.
Nee, bij Kokon Apartments zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Kokon Apartments heeft geen parkeergelegenheid.
Je kunt bij Kokon Apartments inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Kokon Apartments bevindt zich op , , Leipzig, Duitsland.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.