- Airconditioning
- Parkeren
- Balkon / Terras



1 / 41
Geen locatiegegevens beschikbaar
Ja, Casa Paraíso Lençóis heeft 2 zwembaden.
Ja, Casa Paraíso Lençóis hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Casa Paraíso Lençóis heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Casa Paraíso Lençóis bevindt zich op , , Santo Amaro, Brazilië.
In de buurt van Casa Paraíso Lençóis liggen de volgende populaire attracties: Centro Cultural São Paulo, Internationale luchthaven São Paulo-Guarulhos, São Paulo–Guarulhos International Airport, Avenida Paulista, Luchthaven São Paulo/Congonhas, Casa das Rosas - Espaço Haroldo de Campos de Poesia e Literatura, Campus Party, Palácio dos Bandeirantes.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.