- Keuken / Kitchenette
- Parkeren
- Tv / entertainment



1 / 10
Maak gebruik van de privésauna die direct op het terrein beschikbaar is.
Verken de permacultuurtuin met een buitenhaard en een speciale picknickplek.
De accommodatie bevindt zich op 42 kilometer afstand van het station van Luzern en het Leeuwenmonument.
Regel je aankomst- en vertrektijden met het gemak van een privé in- en uitcheckservice.
Verblijf in een traditionele boerderij die al drie eeuwen oud is.
Houd de kinderen bezig met de buitenspeeltoestellen die op het terrein aanwezig zijn.
Bereid je eigen maaltijden in de volledig uitgeruste gedeelde keuken die voor alle gasten toegankelijk is.
317 Bruderhöfli, 4805, Brittnau, Zwitserland
317 Bruderhöfli, 4805, Brittnau, Zwitserland
Nee, Privatzimmer im Permakulturgarten heeft geen zwembad.
Ja, Privatzimmer im Permakulturgarten hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Privatzimmer im Permakulturgarten heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Privatzimmer im Permakulturgarten bevindt zich op 317 Bruderhöfli, 4805, Brittnau, Zwitserland.
In de buurt van Privatzimmer im Permakulturgarten liggen de volgende populaire attracties: Vierwoudstrekenmeer, Luchthaven Bazel-Mulhouse-Freiburg, Central Station Basel, Bahnhof Zürich, Zugersee, Fondation Beyeler, Luzerner Rathaus, Zürichsee.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.