


1 / 5
Geniet van een diner in de verbouwde 15e-eeuwse wijnkelder van het eigen restaurant.
Kom tot rust op het buitenterras met uitzicht over het dorp en het omliggende platteland.
Het ontbijt is alleen beschikbaar als je dit de dag van tevoren aanvraagt en reserveert.
Overnacht binnen de originele stenen muren van de voormalige residentie van de hertog van Najara.
Je bereikt de accommodatie direct vanaf het kruispunt van de St. Jacobsroute en de Ignatiushof.
Maak gebruik van de keukenfaciliteiten op je kamer, die in specifieke units zijn uitgerust met een broodrooster, koelkast en kookplaat.
Openbare parkeerplaatsen zijn schaars in het historische oude stadscentrum.
De kamers beschikken niet over airconditioning, maar er zijn draagbare ventilatoren beschikbaar voor de nodige verkoeling.
Afstand tot Posada Ignatius
Navarrete:0.1 km
Bridge Of Mantible:9.9 km
Castle Of Clavijo:14.3 km
Airport Of Pamplona - Noáin:84.2 km
Nee, Posada Ignatius heeft geen zwembad.
Ja, Posada Ignatius hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Nee, Posada Ignatius heeft geen parkeergelegenheid.
Posada Ignatius bevindt zich op Pl. del Arco, 4, 26370, Navarrete, Spanje.
In de buurt van Posada Ignatius liggen de volgende populaire attracties: Palacio de Congresos Europa, Independencia, Museo de La Rioja, Casco Viejo, Santiago, Aranbizkarra, Txagorritxu, Centro Comercial Parque Rioja.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.