- Gratis wifi
- Airconditioning
- Parkeren

1 / 1
Verblijf in bijgewerkte, smaakvol ingerichte kamers met grote bureaus, een eigen badkamer met bidet en een balkon.
Je loopt in 400 meter van de accommodatie naar het strand van Pescara.
De kamers zijn compact ingericht, waardoor er mogelijk beperkte ruimte is voor het opbergen van grote bagage.
Je krijgt zelfstandig toegang tot je kamer met de digitale toegangscodes die je voor aankomst van de host ontvangt.
Zet een drankje met het aanwezige koffiezetapparaat en de waterkoker, en geniet van de gratis snacks en het flesje water dat voor je klaarstaat op de kamer.
Gebruik de stabiele wifiverbinding, die meestal tussen de 50 en 100 Mbps ligt, om op afstand te werken of te streamen.
De kamers beschikken niet over airconditioning, wat invloed kan hebben op het comfort tijdens de warmere zomermaanden.
De accommodatie bevindt zich in een ouder gebouw waar mogelijk werkzaamheden aan de buitenkant plaatsvinden, waardoor er steigers kunnen staan en het uitzicht beperkt kan zijn.
5 Lungomare Giacomo Matteotti, 65121, Pescara, Italië
Dicht bij het strand van Pescara
Je loopt in 400 meter van de accommodatie naar het strand van Pescara.
5 Lungomare Giacomo Matteotti, 65121, Pescara, Italië
Nee, La stanza dell'architetto heeft geen zwembad.
Nee, bij La stanza dell'architetto zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, La stanza dell'architetto heeft Parkeren voor gasten.
La stanza dell'architetto bevindt zich op 5 Lungomare Giacomo Matteotti, 65121, Pescara, Italië.
In de buurt van La stanza dell'architetto liggen de volgende populaire attracties: Silvi Marina, Luchthaven Pescara, Tortoreto Lido, Pescara Centrale, Lido, Fossacesia Marina, Lido Riccio, Ponte sul mare.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.