- Gratis wifi
- Parkeren
- Wasmachine
Je bereikt Humberto Delgado Airport binnen 2 kilometer van de accommodatie voor een gemakkelijke reis.
Je krijgt toegang tot je kamer via het verstrekte systeem met toegangscodes, zodat je flexibel kunt aankomen.
Je verblijft in een gedeelde appartementenunit die bestaat uit meerdere privékamers en gemeenschappelijke ruimtes.
Maak tijdens je verblijf gebruik van de aanwezige wasmachine en satelliet-tv.
Je loopt zo naar de omliggende restaurants en cafés die zich op loopafstand van het gebouw bevinden.
Je kunt direct contact opnemen met de gastheer voor hulp bij het opslaan van bagage en voor lokale aanbevelingen.
De accommodatie bevindt zich op de tweede verdieping en is alleen via een trap bereikbaar, aangezien er geen lift aanwezig is.
Rua Trigueiros Martel número 20 1 esq, 2685-100, Loures, Portugal
Rua Trigueiros Martel número 20 1 esq, 2685-100, Loures, Portugal
Nee, Cantinho da Lena heeft geen zwembad.
Nee, bij Cantinho da Lena zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Cantinho da Lena heeft Parkeren voor gasten.
Cantinho da Lena bevindt zich op Rua Trigueiros Martel número 20 1 esq, 2685-100, Loures, Portugal.
In de buurt van Cantinho da Lena liggen de volgende populaire attracties: Humberto Delgado Airport, Baixa-Chiado Metro Station, Bairro Alto, Barrio de Alfama, Downtown Lisbon, Chiado, Lisboa, Centro de Congressos de Lisboa.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.