


1 / 73
Ervaar een verfijnd stadsverblijf met ruime, gestroomlijnde kamers, ontworpen voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers in het centrum van Oita.
Verken het hart van de stad met de Funai Castle Ruins op slechts 5 minuten lopen en de levendige uitgaanswijk Miyakomachi binnen handbereik.
Proef lokale smaken bij het ontbijtbuffet, met authentieke Toriten gefrituurde kip en Ryukyu gemarineerde sashimi, geserveerd in het eigen restaurant.
Kom tot rust in geselecteerde kamers met privémassagestoelen en luchtreinigers, perfect om bij te komen na een dag sightseeing of vergaderingen.
Krijg op elk uur toegang tot benodigdheden via de Lawson supermarkt op de begane grond, direct bereikbaar vanuit de hotellobby.
Maak gebruik van de muntwasserette met real-time statusupdates via de televisie op je kamer en geniet van snelle wifi door de hele accommodatie.
Ontdek extra gemoedsrust met gespecialiseerde kamers die exclusief voor vrouwen zijn gereserveerd, en die een veilige en op maat gemaakte omgeving bieden voor soloreizigers.
Geniet van naadloos reizen met de Oita Airport bus die direct voor het hotel stopt, wat een stressvrije verbinding biedt voor internationale aankomsten.
Daiwa Roynet Hotel Oita is een 3-sterrenhotel dat kamers uitsluitend voor vrouwen aanbiedt en beschikt over massagestoelen op de kamer in geselecteerde accommodaties. Het hotel ligt op 5 minuten lopen van de 16e-eeuwse ruïnes van het kasteel van Funai en biedt directe toegang tot een luchthavenbushalte. Gasten kunnen genieten van een ontbijtbuffet met lokale specialiteiten uit Oita en profiteren van een Lawson-supermarkt in het hotel. Het hotel heeft een beoordelingsscore van 8,2 op basis van meer dan 3.000 beoordelingen, waarbij de locatie, het kamercomfort en de faciliteiten en voorzieningen positief worden benadrukt door gasten.
Dit hotel is een veelzijdige stedelijke hub die zowel zakenreizigers als sightseers aanspreekt en uitzonderlijke waarde biedt. De uitstekende locatie tussen Oita Station en het stadscentrum biedt gemakkelijke toegang tot de winkelstraat Oita Arcade en de ruïnes van Funai Castle. Het gemak van een Lawson-supermarkt op locatie verbetert de gastervaring. Gasten prijzen consequent het hotelpersoneel om hun beleefdheid en het heerlijke, gevarieerde ontbijtbuffet met lokale specialiteiten. Voor extra comfort kunt u overwegen een kamer te boeken die is uitgerust met een massagestoel.
Afstand tot Daiwa Roynet Hotel Oita
Oita:0.2 km
Ōita:0.8 km
Resonac Dome Ōita:6.4 km
Oita Marine Palace Aquarium "Umitamago":7 km
B-Con Plaza:12.2 km
Hells Of Beppu:15.4 km
Incheon International Airport:664.3 km
Nee, Daiwa Roynet Hotel Oita heeft geen zwembad.
Nee, bij Daiwa Roynet Hotel Oita zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Daiwa Roynet Hotel Oita heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Daiwa Roynet Hotel Oita inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Daiwa Roynet Hotel Oita bevindt zich op 2-3 Niagemachi, Oita, 870-0046, Oita, Japan.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.