
1 / 1
Bezoek het nabijgelegen Seehundstation Nationalpark-Haus, een leuke attractie voor alle leeftijden, op slechts een korte wandeling van het pension.
Maak gebruik van de veilige fietsenstalling op het terrein, perfect voor gasten die de omgeving van Norddeich op twee wielen verkennen.
Geniet van een divers en liefdevol bereid ontbijtbuffet, met verse fruitsalade, yoghurt, diverse ontbijtgranen en een ruime keuze aan brood, kaas en vleeswaren, met dagelijks wisselende warme opties zoals roerei of gebakken eieren.
Kom tot rust in lichte, schone kamers met een kleine koelkast en een Tassimo koffiezetapparaat voor het bereiden van drankjes op de kamer.
Ervaar de gezellige sfeer van een open haard, beschikbaar in sommige accommodaties, perfect voor ontspannende avonden.
Afstand tot pension-seegarten
Norden:3.8 km
Groningen Airport Eelde:66.5 km
Nee, pension-seegarten heeft geen zwembad.
Nee, bij pension-seegarten zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, pension-seegarten heeft Parkeren voor gasten.
pension-seegarten bevindt zich op Seegatweg 12, 26506, Norden, Duitsland.
In de buurt van pension-seegarten liggen de volgende populaire attracties: Norddeich, Meeresblick, Greetsieler Zwillingsmühlen, Hafen von Greetsiel, Weisse Düne, Hauptbahnhof, Flughafen Insel Borkum, Wattwanderung Borkum.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.