
1 / 1
Ontdek een charmante bed & breakfast in een smaakvol gerenoveerd historisch gebouw, waar erfgoed en modern comfort samenkomen.
Ontspan buiten in de rustige tuin of op het terras, met een vredig uitzicht op de straat en frisse lucht.
Verken de prachtige natuur van het Plateau de Millevaches in het Parc National van Limousin, ideaal voor wandelen, fietsen en watersport.
Geniet van authentieke driegangen Marokkaanse maaltijden, bereid door Jane, een autodidactische chef-kok, met menu's die aanpasbaar zijn voor dieetwensen.
Volg op verzoek Noord-Afrikaanse kooklessen, gegeven door een van de ervaren gastheren.
Maak gebruik van de toegankelijke kelder voor een veilige stalling van fietsen, perfect voor gasten die de schilderachtige Limousin-regio verkennen.
Kom tot rust in comfortabele kamers met luxe Egyptisch katoenen of linnen beddengoed en extra grote dekbedden voor een goede nachtrust.
Afstand tot L'AnciennePoste
Bugeat:0.2 km
Nee, L'AnciennePoste heeft geen zwembad.
Nee, bij L'AnciennePoste zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, L'AnciennePoste heeft Parkeren voor gasten.
L'AnciennePoste bevindt zich op 14 Rue de la Mairie, 19170, Bugeat, Frankrijk.
In de buurt van L'AnciennePoste liggen de volgende populaire attracties: Le lac de Vassivière.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.