- Gratis wifi
- Airconditioning
- Parkeren



1 / 5
Kom tot rust in de goed onderhouden tuin terwijl je geniet van het uitzicht op de omliggende bergen.
Vraag de gastheer, een ervaren wandelaar, om persoonlijke aanbevelingen voor lokale paden en bezienswaardigheden in de regio Abruzzo.
De accommodatie ligt in een rustige, afgelegen omgeving waarvoor je een auto nodig hebt om nabijgelegen steden en voorzieningen te bereiken.
Maak gebruik van de gratis privéparkeerplaats die zich direct op het terrein van de accommodatie bevindt.
Je beschikt over een eigen badkamer met shampoo, conditioner, douchegel en een haardroger voor je gemak.
Slaap op bedden met matrassen en kussens van traagschuim voor extra comfort tijdens je verblijf.
66 via alento, 66012, Casalincontrada, Italië
66 via alento, 66012, Casalincontrada, Italië
Nee, B&B La casa di Anna heeft geen zwembad.
Nee, bij B&B La casa di Anna zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, B&B La casa di Anna heeft Parkeren voor gasten.
B&B La casa di Anna bevindt zich op 66 via alento, 66012, Casalincontrada, Italië.
In de buurt van B&B La casa di Anna liggen de volgende populaire attracties: Silvi Marina, Luchthaven Pescara, Pescara Centrale, Fossacesia Marina, Lido Riccio, Ponte sul mare, Montesilvano Colle, Campo Imperatore.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.