
1 / 1
Ontdek kamers die individueel zijn ingericht en vernoemd naar beroemde kunstenaars zoals Matisse, Kandinsky, Monet en Van Gogh, wat de gecultiveerde smaak van de eigenaar weerspiegelt.
Verken het historische centrum van Palmi te voet, met gemakkelijke toegang tot de hoofdstraat, het theater en lokale evenementen, op slechts een steenworp afstand van Piazza Primo Maggio.
Geniet de klok rond van een uniek open ontbijtconcept, met verse lokale gebakjes, een ruime keuze aan koffie en thee, en een gefilterd watersysteem met stil of bruisend water.
Ervaar een accommodatie waar elk detail zorgvuldig is overwogen door de architect-eigenaar, Emilio, wat zorgt voor onberispelijk comfort en doordachte voorzieningen.
Afstand tot B&B degli Artisti
Palmi:1.2 km
Monument To The Fallen Of The First World War:14.4 km
Reggio Calabria Airport:36.1 km
Nee, B&B degli Artisti heeft geen zwembad.
Nee, bij B&B degli Artisti zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, B&B degli Artisti heeft Parkeren voor gasten.
B&B degli Artisti bevindt zich op 13 Via Nazario Sauro, 89015, Palmi, Italië.
In de buurt van B&B degli Artisti liggen de volgende populaire attracties: Tropea, Reggio Calabria Airport, Centro storico, Spiaggia Paradiso del sub, Scilla, Spiaggia Itala Marina, Museo Nazionale di Reggio Calabria, Via Marina.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.