


1 / 3
Beleef een uniek verblijf in een gerenoveerd stenen gebouw uit 1890, dat een rustieke sfeer en historische charme biedt.
Verjong je zintuigen met gemakkelijke toegang tot massage- en salondiensten die direct in het hotel beschikbaar zijn.
Ontspan buiten in de ruime gedeelde tuin, met een zonneterras en een speciale picknickplaats waar gasten van kunnen genieten.
Reis met je geliefde huisdieren, want dit pension verwelkomt ze zonder extra kosten.
Ontdek de levendige wandelpromenade op korte loopafstand, vol met leuke winkels, cafés, restaurants en kunstgalerijen.
Bereid je eigen maaltijden met gemak in de volledig uitgeruste kitchenette die in elke accommodatie beschikbaar is, compleet met een magnetron, koelkast en kookplaat.
Afstand tot My Place in the Colony
Zikhron Ya'akov:0.5 km
Binyamina Winery:6 km
Binyamina:6.6 km
Caesarea Old City:10 km
Caesarea Amphitheater:10.6 km
Hephzibah:13.3 km
Joara:14.6 km
Atlit Camp:15.4 km
Ben Gurion Airport:63.7 km
Nee, My Place in the Colony heeft geen zwembad.
Ja, My Place in the Colony hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, My Place in the Colony heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij My Place in the Colony inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
My Place in the Colony bevindt zich op Ha-Nadiv St 32, 30900, Zikhron Ya'akov, Israël.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.