
1 / 1
Kom tot rust in de serene tuin of op het zonneterras, een rustige buitenruimte met uitzicht op de zee en de omringende natuur.
Profiteer van het gemak dat je op slechts 800 meter lopen bent van het beroemde Black Sand Beach, perfect voor mooie wandelingen en verkenning.
Profiteer van persoonlijke aanbevelingen en een geïllustreerde kaart van Vík, verstrekt door de gastvrije gastheer, Hrund, voor een verrijkte lokale ervaring.
Geniet van een heerlijk ontbijt dat in een mandje naar je kamer wordt gebracht, met verse producten, yoghurt, fruit en ontbijtgranen voor een gezellige start van je dag.
Afstand tot Kósý Vík
Vik:0.8 km
Reynisdrangar:2.7 km
Reynisfjara Beach:3.6 km
Dyrhólaey Lighthouse:6.5 km
Wrecked Dc-3 Plane:18.3 km
Reykjavik Airport:164.4 km
Nee, Kósý Vík heeft geen zwembad.
Nee, bij Kósý Vík zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Kósý Vík heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Kósý Vík inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Kósý Vík bevindt zich op Hátún 6, , Vik, IJsland.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.