


1 / 29
Kom tot rust in kamers met een royale indeling en grote balkons die uitkijken over de omgeving.
Je loopt in 5 minuten naar het winkelcentrum Blue Port of je maakt gebruik van de nabijgelegen Dolmus-busdienst voor gemakkelijk vervoer naar het strand en het stadscentrum.
Airconditioning is in de kamers beschikbaar tegen een dagelijkse vergoeding.
Bestel maaltijden en drankjes in het eigen restaurant, waar je terechtkunt voor Turkse gerechten en ontbijtopties tegen redelijke prijzen.
Maak kennis met het toegewijde team ter plaatse, waaronder NJ en Billy, die vaak worden geprezen om hun proactieve hulp en vriendelijke houding.
Geniet van een ontspannen omgeving die geschikt is voor gezinnen en stellen, met een schoon zwembad en gemeenschappelijke ruimtes.
De kamers zijn uitgerust met een waterkoker en een kookplaat met twee pitten, maar er zijn geen magnetrons, broodroosters of uitgebreide kookgerei aanwezig voor volledige zelfverzorging.
De accommodatie bestaat uit meerdere verdiepingen die alleen via een trap bereikbaar zijn, wat lastig kan zijn als je slecht ter been bent.
Een eenvoudige, door een familie gerunde uitvalsbasis voor reizigers die de omgeving willen verkennen.
Dit door een familie gerunde etablissement biedt een bescheiden, functioneel toevluchtsoord voor sightseers en soloreizigers. De centrale locatie biedt gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden, terwijl het buitenzwembad een rustige, zij het compacte, plek is om te ontspannen. Gasten prijzen consequent de uitstekende Turkse keuken die ter plaatse wordt geserveerd, en wie op zoek is naar extra comfort kan vragen om een kamer met balkon om van de ruime plattegronden te genieten.
Sommige gasten noemden: verouderde faciliteiten, inconsistente service, beperkt aantal ligbedden.
Afstand tot Hotel Amaris Apart
Marmaris Amphitheatre:0.3 km
Marmaris:1.4 km
Marmaris Castle:1.8 km
Photo Spot:2 km
Honey House:11.8 km
Basilica:16 km
Dalaman Airport:50 km
Ja, Hotel Amaris Apart heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Hotel Amaris Apart zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Amaris Apart heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel Amaris Apart inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Amaris Apart bevindt zich op Hatipirimi, 135. Sk. No:35, 48700, Marmaris, Turkije.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.