


1 / 29
Kom na een dag vol ontdekkingen heerlijk tot rust in de sauna van de accommodatie.
Bereid je eigen maaltijden met de vaatwasser, magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker die in alle accommodaties aanwezig zijn.
Huisdieren zijn niet toegestaan in de kamertypes Brusewind, Susewind, Meeresblick, Neptun en Poseidon.
Verken de omgeving van Rerik door gebruik te maken van de goed bereikbare fietspaden in de buurt.
Neem je huisdieren mee tijdens je verblijf in de daarvoor bestemde kamers, tegen betaling van een extra vergoeding per nacht.
Maak gebruik van de aanwezige barbecuefaciliteiten en de gedeelde tuin om buiten te eten en te ontspannen.
Een volledige keuken inclusief oven en koelkast is alleen beschikbaar in bepaalde appartementen.
Afstand tot Haus Meeresrauschen
Rerik:0.5 km
Luchthaven Lübeck:68.2 km
Nee, Haus Meeresrauschen heeft geen zwembad.
Ja, Haus Meeresrauschen hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Haus Meeresrauschen heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Haus Meeresrauschen inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Haus Meeresrauschen bevindt zich op Seestraße 10, 18230, Rerik, Duitsland.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.