


1 / 5
Ontspan bij het uitnodigende buitenzwembad, een verfrissende voorziening om tot rust te komen tijdens je bezoek.
Geniet van heerlijke en vers bereide Bulgaarse en internationale gerechten in het eigen restaurant, dat door gasten wordt geprezen om de kwaliteit en vegetarische opties.
Ontdek het bijzondere Veleka-strand, waar de Veleka-rivier de Zwarte Zee ontmoet. Dit geeft je de zeldzame kans om zowel in zoet als zout water te zwemmen.
Dompel je onder in de natuur dankzij de ligging van het hotel in natuurpark Strandzha. Je kunt hier wandelen en de diverse flora en fauna verkennen.
Geniet van een betoverend uitzicht op zee vanaf de gemeubileerde balkons in geselecteerde kamers. Dit zorgt voor een serene achtergrond tijdens je verblijf.
Ervaar een attente service met een 24-uursreceptie die je helpt in het Bulgaars, Engels en Russisch, samen met was- en luchthaventransferservices.
Afstand tot Afrodita Hotel
Sinemorets:0.2 km
Museum:5.3 km
Museum Collection:5.5 km
Historical Museum:16.2 km
Georgi Kondolov:16.2 km
Burgas Central Railway Station:63.4 km
Burgas Airport:68.2 km
Nee, Afrodita Hotel heeft geen zwembad.
Nee, bij Afrodita Hotel zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Afrodita Hotel heeft Parkeren voor gasten.
Afrodita Hotel bevindt zich op ул. Петрова нива, 8279, Sinemorets, Bulgarije.
In de buurt van Afrodita Hotel liggen de volgende populaire attracties: Plaj Atliman, Silistar Beach, Marina Sozopol, The Windmill.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.