
Hotel des Comtes is gelegen langs de Ourthe in de blauwe zone van Durbuy. Tijdens uw verblijf in Hotel des Comtes geniet u van een rustige omgeving zonder lawaai en drukte, terwijl dat u zich op slechts 2 minuten wandelen van de levendige oude stad van Durbuy bevindt.
Geniet ook van ons gezellige terras met kinderspelen!
Personen met een beperkte mobiliteit ondervinden normaal gezien geen problemen wat betreft toegankelijkheid in ons hotel.
FREE private parking.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Hotel des Comtes ligt genesteld binnen de muren van het voormalige stadhuis van het district Durbuy. Het gebouw dateert uit 1862 en heeft het stadhuis, het hof van justitie en de jongensschool geherbergd. Na de fusie van het district bevonden zich er nog de postdienst en de openbare school.
We verheugen er ons op om u in ons hotel te ontvangen en we wensen u alvast een voortreffelijk verblijf in Durbuy.
Zoeken jullie ook een vakantiehuis? Dan moeten jullie onze tweede website bezoeken! www.lepetitsomme.be
Contact
Allée de Loncin, 6, 6940, Durbuy, België
Telefoon: +32 86219900 |
Officiële homepage
Topvoorzieningen
-
Gratis
Wifi in de lobby
-
Gratis
Wifi in kamer
-
Zwembad
-
Wellness
-
Parkeren
-
Huisdieren toegestaan
-
Airconditioning
-
Restaurant
-
Hotelbar
-
Fitnessruimte
Alle voorzieningen
Hotelfaciliteiten
-
Gratis wifi in de lobby
-
Hotelbar
-
Lift
-
Ligbedden
-
Terras
-
Wifi in de lobby
Kamerfaciliteiten
-
Badkamer met bad
-
Badkamer met douche
-
Bureau
-
Centrale verwarming
-
Gratis wifi in de kamers
-
Haardroger
-
Internet
-
Magnetron
-
Make-upspiegel
-
Satelliet-tv
-
Telefoon
-
Waterkoker
-
Wifi in kamer
Aankomst / Vertrek
- Check-in: 15:00
- Check-out: 11:00